Condominio Tropical E Piscina Aquecida
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Basen Basen zewnętrzny | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Staying at Condominio Tropical E Piscina Aquecida Florianopolis villa, guests can visit Igreja Metodista do Campeche, which is only 200 metres away.
The luxurious holiday home is located in the Campeche district of Florianopolis, nearly 5 minutes on foot from the restaurant Pizzaria Santa Redonda. Campeche Beach can be found 2.3 km from the accommodation, and the Praia do Novo Campeche is 2.5 km away.
Bathroom facilities at the Florianopolis property also include a washing machine.
Condominio Tropical E Piscina Aquecida villa is also fairly close to Avenida Pequeno Principe bus station.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Przyjazny zwierzętom
- Przechowalnia bagażu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się willa Condominio Tropical E Piscina Aquecida od lotniska Florianopolis-Hercilio Luz?
Willa Condominio Tropical E Piscina Aquecida znajduje się 10 min jazdy od lotniska Florianopolis-Hercilio Luz. - ❓
Czy willa Condominio Tropical E Piscina Aquecida posiada bezprzewodowy internet?
Tak, willa Condominio Tropical E Piscina Aquecida zapewnia Wi-Fi na terenie całego obiektu.